Sledovat film
Jíst, meditovat, milovat
online

Film Jíst, meditovat, milovat
  Trailer k filmu Jíst, meditovat, milovat Trailer
Přehrajte si film Jíst, meditovat, milovat HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 420 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Čerstvě rozvedená Elizabeth Gilberová se vzdává svého pohodlí a riskuje všechno, aby změnila svůj dosavadní život. S vírou, že jde o víc než jen o manžela, dům a kariéru, opouští New York a vydává se na rok dlouhou cestu do Itálie, Indie a na Bali. Během svých cest poznává život v různých částech světa. Průvodci jsou jí tři různým způsobem atraktivní muži. V Římě je to hezký Ital Giovanni, který ji učí italsky mluvit a jíst, v Indii se ji pokouší do tajemství pokory, odpuštění a meditace uvést postarší, sympatický Texasan Richard a na Bali Liz poznává vytoužený smysl života a skutečnou lásku v náručí přitažlivého Španěla Felipeho.

Originální název:

Eat Pray Love

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Ryan Murphy
Hrají a postavy: Julia Robertsová (Liz Gilbertová), I. Gusti Ayu Puspawati (Nyomo), Hadi Subiyanto (Ketut Liyer), Billy Crudup (Stephen), Viola Davisová (Delia Shirazová), A. Jay Radcliff (Andre)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 20.9.2023 10:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська