Sledovat film Jíst, meditovat, milovat online

Přehrajte si film Jíst, meditovat, milovat HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Jíst, meditovat, milovat na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Jíst, meditovat, milovat   Sledovat Jíst, meditovat, milovat online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Ryan Murphy
Hrají a postavy:
Julia Robertsová (Liz Gilbertová), I. Gusti Ayu Puspawati (Nyomo), Hadi Subiyanto (Ketut Liyer), Billy Crudup (Stephen), Viola Davisová (Delia Shirazová), A. Jay Radcliff (Andre)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Čerstvě rozvedená Elizabeth Gilberová se vzdává svého pohodlí a riskuje všechno, aby změnila svůj dosavadní život. S vírou, že jde o víc než jen o manžela, dům a kariéru, opouští New York a vydává se na rok dlouhou cestu do Itálie, Indie a na Bali. Během svých cest poznává život v různých částech světa. Průvodci jsou jí tři různým způsobem atraktivní muži. V Římě je to hezký Ital Giovanni, který ji učí italsky mluvit a jíst, v Indii se ji pokouší do tajemství pokory, odpuštění a meditace uvést postarší, sympatický Texasan Richard a na Bali Liz poznává vytoužený smysl života a skutečnou lásku v náručí přitažlivého Španěla Felipeho.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski