Sledovat film Jdi na to online

Přehrajte si film Jdi na to HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, pro dospďż˝lďż˝, hudba & umďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný Jdi na to na Kino Barrandov!
  Trailer k filmu Jdi na to   Sledovat Jdi na to online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, pro dospďż˝lďż˝, hudba & umďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný
Režie:
Enzo Barboni
Hrají a postavy:
Terence Hill (Rosco Frazer / Steinberg), Bud Spencer (Doug O'Riordan / Mason), Buffy Dee (K1), David Huddleston (tygr), Riccardo Pizzuti (Infido), Faith Mintonová (Vamp)
Země:
Itálie, USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Dva týpkové mají různé životní osudy, než je náhoda svede dohromady. Rosco Frazer a Doug O'Riordan spolu zažijí pár zvláštních situací, když jsou nejprve považováni za zločince, posléze ovšem za super-tajné špióny a do rukou se jim dostane milión dolarů v hotovosti. Jako agenti Steinberg a Mason bojují proti organizaci šíleného gangstera K1, který má plán na ovládnutí země tak, že z lidskeho vědomí smaže čísla.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski