Film
Jak ukrást nevěstu

Film Jak ukrást nevěstu
  Trailer  k filmu Jak ukrást nevěstu
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Jak ukrást nevěstu

Sériový randič zjistí, že se zamiloval do svojí nejlepší kámošky a jako její hlavní družba ji zkusí přesvědčit, že ten pravý je právě on.
Hrdina filmu společnosti Columbia Pictures Jak ukrást nevěstu, Tom si užívá života: je sexy, je úspěšný a ví, že se může kdykoliv spolehnout na Hannah, svou okouzlující nejlepší kamarádku, která je jediným neměnným prvkem v jeho životě. Všechno dokonale funguje až do chvíle, kdy Hannah odjede na šest týdnů pracovně do Skotska a Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. Rozhodne se, že jakmile se vrátí, požádá ji o ruku, ale je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým a pohledným Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel za družičku, rozpačitě souhlasí, ale jen proto, aby se mohl pokusit Hannah získat pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě.

Originální název:

Made of Honor

Žánr: Romantický, Komedie
Režie: Paul Weiland
Hrají a postavy: Patrick Dempsey (Gale), Michelle Monaghanová (Hannah), Kevin McKidd (Colin), Kadeem Hardison (Felix), Chris Messina (Dennis), Richmond Arquette (Gary)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 58 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina