Sledovat film Báječný svět shopaholiků online

Přehrajte si film Báječný svět shopaholiků online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1445 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Báječný svět shopaholiků
  Trailer k filmu Báječný svět shopaholiků   Sledovat Báječný svět shopaholiků online
Žánr:
Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
P.J. Hogan
Hrají a postavy:
Isla Fisherová (Rebecca Bloomwoodová), Hugh Dancy (Luke Brandon), Krysten Ritterová (Suze), Joan Cusacková (Jane Bloomwoodová), John Goodman (Graham Bloomwood), John Lithgow (Edgar West)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Nová práce? Snad... Nový přítel? Možná... Nová kabelka? Absolutně!!!

Rebecca Bloomwoodová, žijící v obklopení luxusem a stylem současného New Yorku, je dívka, která se ráda baví a doopravdy skvěle umí nakupovat - možná až příliš dobře. Sní o tom, že bude pracovat v redakci svého oblíbeného módního časopisu, ale stále se není schopna dostatečně prosadit - až do chvíle, kdy ironií osudu získá místo fejetonistky ve finančnickém magazínu stejného vydavatelství. Zatímco se jí konečně její sny začínají plnit, musí se ze všech sil neuvěřitelnými způsoby snažit, aby ji její minulost nepřipravila o budoucnost.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski