Sledovat film Zákon mlčení online

Přehrajte si film Zákon mlčení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční Zákon mlčení na !
  Trailer k filmu Zákon mlčení   Sledovat Zákon mlčení online
Žánr:
akční
Režie:
Andrew Davis
Hrají a postavy:
Chuck Norris (Eddie Cusack), Henry Silva (Luis Comacho), Bert Remsen (Commander Kates), Mike Genovese (Tony Luna), Nathan Davis (Felix Scalese), Ralph Foody (Cragie)
Země:
USA
Rok výroby:
1985
Popis:
Chuck Norris v americkém akčním filmu o poldovi, který se vydává do osamělé války proti dvěma znepřáteleným mafiánským gangům.

Na zpustlých periferiích Chicaga zuří válka, ve které proti sobě stojí rodina Comachů, organizace Luna a policie. Při sledování zastřelí jeden z detektivů nevinného mladíka a tvrdí, že šlo o sebeobranu. Jeho kolega, nováček, který je u něj na zácviku, je postaven před rozhodnutí, jestli má vypovídat pravdu, a tak se ovšem postavit proti ostatním policistům, nebo zachovat osudový "zákon mlčení". Cusack, poctivý policista, objeví, co se stalo, a není schopen mlčet. Když dojde k rozhodující poslední přestřelce, zjistí, že zůstal naprosto sám. Cusack je ale armáda o jednom muži...

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.