Film Hudson Hawk

Sledovat film
Hudson Hawk
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

S krvelačným foxteriérem v patách a krásnou dívkou po boku za tajemstvím výroby zlata. Bruce Willis v titulní roli vzrušující americké parodie na akční filmy.
Známý lupič Eddie Hawkins, zvaný Hudson Hawk, je po svém propuštění ze Sing Singu kontaktován mafiány a přinucen ukrást z newyorské aukční síně cennou jezdeckou sošku od Leonarda da Vinciho. Spolu se svým stálým partnerem Tommym sošku odevzdají mafii. Později se ukáže, že celá akce byla jenom zkouška. Hudson Hawk je unesen agenty CIA do Říma, kde má pro ně a mafiánskou bandu, vedenou povedenou dvojicí Darwinem a Minervou Mayflowerovými, zcizit další da Vinciho artefakty, které skrývají alchymistické tajemství výroby zlata z olova. Hudson Hawk ve spolupráci s agentkou Vatikánu dr. Baragliovou prohlédne ďábelský plán Mayflowerových na ovládnutí světa, ale zdaleka ještě nemají vyhráno ...

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie: Michael Lehmann
Hrají a postavy: Bruce Willis (Eddie Hawkins), Danny Aiello (Tommy Five-Tone), Andie MacDowellová (Anna Baragliová), James Coburn (George Kaplan), Richard E. Grant (Darwin Mayflower), Sandra Bernhardová (Minerva Mayflowerová)
Scénář: Bruce Willis, Robert Kraft, Steven E. de Souza, Daniel Waters
Země: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko