Film
Ružové sny

Film Ružové sny
  Trailer  k filmu Ružové sny
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Do venkovského pošťáka Jakuba se zahledí mladá Romka. Jejich bezelstný vztah naráží na oboustranné předsudky. Nelíbí se mladíkovým rodičům ani dívčiným bratrům. Napětí vyvrcholí na tancovačce, kde Jakuba zbije parta bílých dacanů. Romové se omezí na výhrůžky, aby se s Jolanou dál nestýkal... Křehká láska pokračuje ve městě, kde se Jolana uchytí v krejčovské dílně. Do nezralého citu se však začne vkrádat deziluze.

Originální název:

Růžové sny

Žánr: Komedie
Režie: Dušan Hanák
Hrají a postavy: Juraj Nvota (harmonikář Jakub), Iva Bittová (Jolanka), Josef Hlinomaz (Anton), Marie Motlová (Muckova), Václav Babka (Babiak), Míla Beranová (Mucka)
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: STV2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina