Sledovat film Oddíl 10 z Navarone online

Přehrajte si film Oddíl 10 z Navarone online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Oddíl 10 z Navarone online
Žánr:
akční, dobrodružný, válečný, drama
Režie:
Guy Hamilton
Hrají:
Robert Shaw (Major Keith Mallory), Harrison Ford (Mike Barnsby), Barbara Bachová (Maritza Petrovichová), Edward Fox (Dusty Miller), Franco Nero (Kapitán Nikolai Leskovar), Carl Weathers (Seržant Watter Weaver)
Země:
USA
Rok výroby:
1978
Popis:
Major Robert Shaw a seržant Edward Fox jsou za 2. světové války vysláni, aby se připojili k jednotce Harrisona Forda a zničili most nepřítele. Jenže v jejich skupině je zrádce...

Do Jugoslávie jsou vysláni major Mallory a seržant Miller, aby našli a zlikvidovali nebezpečného nacistického agenta Nikolaje Leskovara, působícího v partyzánských jednotkách. Na cestě do Jugoslávie jsou přiděleni k jednotce plukovníka Barnsbyho, která má za úkol vyhodit do vzduchu strategicky významný most. Není to vůbec snadné, nacisté jsou v přesile a Leskovar má v záloze nebezpečný plán. Podaří se Malloryho jednodce v sebevražedné akci splnit oba úkoly?
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.