Film Výkupné

Sledovat film
Výkupné
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zoufalý otec se rozhodne k nečekanému prohlášení v televizi - nedá slíbené peníze únoscům, ale tomu, kdo umožní jejich dopadení.
Majitel letecké společnosti Tom Mullen je schopný a bohatý podnikatel, stejně úspěšný je i v soukromém životě. K dokonalému štěstí mu téměř nic nechybí. Jednoho dne je v Central Parku, za bílého dne, uprostřed davu lidí, unesen jeho syn Sean. Neznámí únosci požadují za navrácení dítěte dva miliony dolarů. Mullen je ochoten pro syna udělat cokoliv, přesto tajně požádá o pomoc FBI. Velitel skupiny agentů, detektiv Hawkins nenápadně řídí práci pátracího týmu a pokouší se uklidňovat Kate Mullenovou a brzdit jejího manžela, aby neudělal nějakou hloupost. Zničený a utrápený Mullen si náhle uvědomí, že i když vysoké výkupné zaplatí, možná že už svého syna nikdy živého nespatří...

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Ron Howard
Hrají a postavy: Mel Gibson (Tom Mullen), Rene Russová (Kate Mullenová), Brawley Nolte (Sean Mullen), Gary Sinise (Detektiv Jimmy Shaker), Delroy Lindo (Agent Lonnie Hawkins), Lili Taylorová (Maris Connerová)
Scénář: Cyril Hume, Richard Maibaum, Richard Price
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko