Film Indiana Jones a Poslední křížová výprava

Sledovat film
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zatím poslední část Spielbergovy a Lucasovy trilogie aneb svérázný archeolog a jeho neméně svérázný otec pátrají po Svatém Grálu.
Rok: 1938 Místa pobytu: Princeton, Venice, Berlin, Svatá země Dozvíme jak Indiana Jones ke svému biči přišel a proč nesnáší řeckou abecedu. Indy se také po dlouhých létech znovu sejde se svým poněkud excentrickým otcem, jenž je také vynikajícím archeologem, leč trochu jiným než Junior. Nikdy by ho totiž nenepadlo lízt do nejakých děr či starých hrobech. Zvláště když ví, že tam může narazit na něco co má více než dvě nohy. Existuje ovšem jedna vyjímka a tou je legendární SVATÝ GRÁL.

Žánr: Akční, Dobrodružný
Režie: Steven Spielberg
Hrají a postavy: Harrison Ford (Indiana Jones), Sean Connery (profesor Henry Jones), Denholm Elliott (Marcus Brody), Alison Doodyová (doktorka Elsa Schneiderová), John Rhys-Davies (Sallah), Julian Glover (Walter Donovan)
Scénář: George Lucas, Jeffrey Boam, Menno Meyjes, Philip Kaufman
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko