Film Holka z města

Sledovat film
Holka z města
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Láska nebo kariéra?
Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol - neznámo kde - aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Jonas Elmer
Hrají a postavy: Renée Zellwegerová (Lucy Hillová), Harry Connick Jr. (Ted Mitchell), Siobhan Fallonová (Blanche Gundersonová), J.K. Simmons (Stu Kopenhafer), Mike O'Brien (Lars Ulstead), Mike O'Brian (Lars Ulstead)
Scénář: Ken Rance, C. Jay Cox
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko