Sledovat film Holka z města online

Přehrajte si film Holka z města online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Holka z města
  Trailer k filmu Holka z města   Sledovat Holka z města online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Jonas Elmer
Hrají a postavy:
Renée Zellwegerová (Lucy Hillová), Harry Connick Jr. (Ted Mitchell), Siobhan Fallonová (Blanche Gundersonová), J.K. Simmons (Stu Kopenhafer), Mike O'Brien (Lars Ulstead), Mike O'Brian (Lars Ulstead)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Láska nebo kariéra?

Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol - neznámo kde - aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski