Sledovat film
Chceš mě, chci tě
online

Film Chceš mě, chci tě
  Trailer k filmu Chceš mě, chci tě Trailer
Přehrajte si film Chceš mě, chci tě online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1475 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Válka pohlaví právě začala.
Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání?

Režie: Robert Luketic
Hrají a postavy: Katherine Heiglová (Abby), Gerard Butler (Mike), Bree Turnerová (Joy), Eric Winter (Colin), Nick Searcy (Stuart), Jesse D. Goins (Cliff)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko