Sledovat film
27 šatů
online

Film 27 šatů
  Trailer k filmu 27 šatů Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Navždy za družičku?
Jane je mladá, chytrá, úspěšná a pracovitá ženy, jejíž hlavní obsesí je pomáhat svým kamarádkám připravovat svatby. Má jich za sebou už dvacet šest a dvě poslední dokonce stihla zvládnout během jediného večera. Je nešťastně zamilovaná do svého šéfa George, který jí má rád, ale nějak se mu nechce do intenzivnějšího vztahu. Jane je nesmělá, takže to vypadá, že jejich vřelý vztah nebude naplněn nikdy. Kevin je mladý novinář, který je toho času nucen psát do New York Times články o svatbách, i když by se raději věnoval něčemu pořádnému. Jane ho však při setkání na jedné ze svateb na první pohled okouzlí a Kevin se rozhodne na jejím příkladu konečně čtenářům dokázat, o čem že ty svatby dneska jsou. Do New Yorku přijíždí Janeina mladší sestra Tess, která se živí jako modelka a při prvním setkání totálně okouzlí George a tak se Jane musí vyrovnat s tím, že její dvacátá sedmá svatba bude pro její sestru a George. To by se snad dalo ještě překousnoutt, kdyby Tess Georgeovi nelhala o své povaze, nechtěla svatbu na místě, které si vysnila Jane a nenechala přestříhat (rozumněj zničit) matčiny svatební šaty. Když pak Kevinova editorka vytiskne Kevinův nedodělaný článek, ze kterého Jane vychází jako naivní holčička semletá svatebním businessem, je jasné, že ani nečekané sbližování s Kevinem není na úplně nejlepší cestě. Jane se musí nadechnout a rázně konat.

Žánr: Komedie, Romantický
Hrají a postavy: Brian Kerwin (Hal), Charli Barcenaová (mladý Tess), Peyton Listová (mladý Jane), Jane Pfitschová (Cousin Lisa), Katherine Heiglová (Jane), Jennifer Limová (Bridal Salesgirl #1)
Scénář: Aline Brosh McKenna
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 9.4.2022 13:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko