Sledovat film Holka nebo kluk online

Přehrajte si film Holka nebo kluk online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Holka nebo kluk na CS Film!
  Sledovat Holka nebo kluk online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají:
Adina Mandlová (Ada Bartů), Marie Blažková (matka Bartů), Theodor Pištěk (Orlický), Václav Trégl (Anatol Kropáček), Růžena Šlemrová (Jindřiška Lenská), Raoul Schránil (Ríša)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Česká filmová komedie o zarputilém nepříteli žen a mladíkovi, který nebyl tím, čím se zdál být.

Adině Mandlové to sluší i v pánském obleku. Statkář Orlický má za sebou tři nepovedená manželství. Tato zkušenost z něj udělala zapřisáhlého nepřítele všech žen. Na jeho panství mohou pracovat pouze staří mládenci a k témuž údělu nutí i svého synovce a univerzálního dědice Ríšu. Jednoho dne však strýček zjistí, že se Ríša tajně schází s dívkou, rozlítí se a rozhodne se ho ze závěti vyškrtnout. Má totiž v záloze vhodnějšího dědice: kabaretního tanečníka a zpěváka Adu Bártů, potomka své sestry, která se kdysi provdala proti vůli rodičů. S příbuznými se potom léta nestýkala, a tak starý pán nemá ani tušení, že domnělý synovec Ada je ve skutečnosti rázná a podnikavá neteř...
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.