Film Holka nebo kluk

Sledovat film
Holka nebo kluk
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Česká filmová komedie o zarputilém nepříteli žen a mladíkovi, který nebyl tím, čím se zdál být.
Adině Mandlové to sluší i v pánském obleku. Statkář Orlický má za sebou tři nepovedená manželství. Tato zkušenost z něj udělala zapřisáhlého nepřítele všech žen. Na jeho panství mohou pracovat pouze staří mládenci a k témuž údělu nutí i svého synovce a univerzálního dědice Ríšu. Jednoho dne však strýček zjistí, že se Ríša tajně schází s dívkou, rozlítí se a rozhodne se ho ze závěti vyškrtnout. Má totiž v záloze vhodnějšího dědice: kabaretního tanečníka a zpěváka Adu Bártů, potomka své sestry, která se kdysi provdala proti vůli rodičů. S příbuznými se potom léta nestýkala, a tak starý pán nemá ani tušení, že domnělý synovec Ada je ve skutečnosti rázná a podnikavá neteř...

Žánr: Komedie
Režie: Vladimír Slavínský
Hrají a postavy: Adina Mandlová (Ada Bartů), Marie Blažková (matka Bartů), Theodor Pištěk (Orlický), Václav Trégl (Anatol Kropáček), Růžena Šlemrová (Jindřiška Lenská), Raoul Schránil (Ríša)
Scénář: Vladimír Slavínský
Země: Československo
Rok výroby: 1939
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko