Film Shrek 2

Sledovat film
Shrek 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bylo, ale možná nebylo ...
A byla svatba a pak spolu Shrek s Fionou žili šťastně až do smrti… Tedy žili by, kdyby se ovšem nevydali za princezninými rodiči! Návštěva království Za sedmero horami se totiž záhy zvrtne v další komické dobrodružství. S věrným Oslíkem za zády čelí Shrek nástrahám Kmotřičky víly, domýšlivému princi Krasoňovi a proslulému lovci zlobrů Kocourovi v botách, kterému však pod fasádou zuřivého bojovníka tepe srdce ze zlata.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: Andrew Adamson, Kelly Asbury, Conrad Vernon
Hrají a postavy: Mike Myers (Shrek - hlas), Eddie Murphy (Donkey - hlas), Cameron Diazová (Princezna Fiona - hlas), Julie Andrewsová (Královna - hlas), Antonio Banderas (Kocour v botách - hlas), John Cleese (Král - hlas)
Scénář: William Steig, Andrew Adamson, Joe Stillman, J. David Stem, David N. Weiss, Cody Cameron
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko