Sledovat film Vánoční skřítek online

Přehrajte si film Vánoční skřítek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1340 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vánoční skřítek
  Trailer k filmu Vánoční skřítek   Sledovat Vánoční skřítek online
Žánr:
Fantasy, Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Jon Favreau
Hrají a postavy:
Will Ferrell (Buddy), James Caan (Walter), Bob Newhart (Otec Elf), Edward Asner (Santa), Mary Steenburgenová (Emily), Zooey Deschanelová (Jovie)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Jako malého ho odvezli na Severní pól, kde ho vychoval táta skřítek. Ale Buddy časem zjistí, že je jiný než ostatní skřítci. Aby našel místo, kam vlastně patří, vydá se hledat svého pravého otce do New Yorku. Právě zde se Buddy dozvídá, proč je jeho otec na seznamu zlobivých. Především ale přijde na to, že příčinou všech Santových problémů je nedostatek vánoční nálady a klidu. Buddy se snaží svému otci a celému světu navrátit vánočního ducha a pohodu, s čímž mu pomáhá půvabná Zooey Deschanel, která je Santovým skřítkem v obchodním domě. Podaří se Buddymu všechny přesvědčit, že Santa opravdu existuje?
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski