Sledovat film
Vánoční skřítek
online

Film Vánoční skřítek
  Trailer k filmu Vánoční skřítek Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jako malého ho odvezli na Severní pól, kde ho vychoval táta skřítek. Ale Buddy časem zjistí, že je jiný než ostatní skřítci. Aby našel místo, kam vlastně patří, vydá se hledat svého pravého otce do New Yorku. Právě zde se Buddy dozvídá, proč je jeho otec na seznamu zlobivých. Především ale přijde na to, že příčinou všech Santových problémů je nedostatek vánoční nálady a klidu. Buddy se snaží svému otci a celému světu navrátit vánočního ducha a pohodu, s čímž mu pomáhá půvabná Zooey Deschanel, která je Santovým skřítkem v obchodním domě. Podaří se Buddymu všechny přesvědčit, že Santa opravdu existuje?

Režie: Jon Favreau
Hrají a postavy: Will Ferrell (Buddy), James Caan (Walter), Bob Newhart (Otec Elf), Edward Asner (Santa), Mary Steenburgenová (Emily), Zooey Deschanelová (Jovie)
Scénář: David Berenbaum
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 20.7.2022 12:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko