Sledovat film Kid online

Přehrajte si film Kid online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Kid na !
  Trailer k filmu Kid   Sledovat Kid online
Žánr:
drama
Režie:
Nick Moran
Hrají a postavy:
Natascha McElhoneová (Gloria), Ioan Gruffudd (Colin Smith), Rupert Friend (Kevin Lewis), Alfie Owen-Allen (Dominic), David O'Hara (Terry), Jodie Whittakerová (Jackie)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Kevin Lewis nikdy nedostal šanci. Vyrůstal v chudém prostředí londýnského sídliště, byl často bit a ponechán svými rodiči o hladu, ve škole byl šikanován a nakonec ponechán osudu i sociálním úřadem. Jeho život mu vlastně nikdy nepatřil. Dokonce i poté, co je mu přidělen dohled, se ocitá na ulici, chycen do pasti kriminálního podsvětí, ve kterém je známý jako "Ten malej". Kevin přesto přežije, aby si pro sebe vydobyl lepší život. Srdcervoucí a inspirující příběh, který se skutečně stal...
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski