Sledovat film Hadí jed online

Přehrajte si film Hadí jed HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Hadí jed na ČT art!
  Sledovat Hadí jed online
Žánr:
drama
Režie:
František Vláčil
Hrají a postavy:
Josef Vinklář (Jan Veselý), Karel Brožek (Water bailiff), Renáta Doleželová (paní Blanka), Karel Heřmánek (nevlastní Lenčin bratr Petr), Josef Hrubý (Tonek), Jan Hrušínský (Martin Husár)
Země:
Československo
Rok výroby:
1981
Popis:
V dramatu o zápolení se závislostí na alkoholu režisér František Vláčil nepochybně čerpal z vlastních neméně trýznivých zážitků. Vypráví tu o mladičké dívce, která se rozhodne vyhledat svého otce, jehož jméno i adresu zná jen ze zasílaných alimentů. Po rozpačitém shledání záhy pochopí, že otec, pracující na geologickém průzkumu, je těžký alkoholik, reagující tak na svůj zbabraný život. Stroze vyprávěný, komorně pojatý a černobíle natočený příběh se odehrává uprostřed zasněžených pustin a spoléhá na vynikající, oduševnělé herecké výkony.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.