Sledovat film Zánik samoty Berhof online

Přehrajte si film Zánik samoty Berhof online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, psychologický Zánik samoty Berhof na CS Film!
  Trailer k filmu Zánik samoty Berhof   Sledovat Zánik samoty Berhof online
Žánr:
drama, psychologický
Režie:
Jiří Svoboda
Hrají a postavy:
Jana Brejchová (Salome), Radoslav Brzobohatý, Milan Kňažko (lieutenant), Lubomír Kostelka (Gustl), Ladislav Křiváček (Alfred Habiger), Miroslav Macháček
Země:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Jana Brejchová v hlavní roli filmového dramatu z horských samot, kde hrůza války našla své poslední útočiště.

První poválečné léto, česko-polsko-německé pomezí. Lidé ze samoty Berhof se stanou zajatci vérvolfů, kteří odmítají připustit porážku Německa. Konflikt je zde pojat jako analýza mezní lidské situace a charakterů, v níž se osciluje mezi krajnostmi. Ústřední postavou vyprávění je jeptiška Salome, která do osamělého statku přináší všechno ostatní, jen ne očekávané milosrdenství. Jednoho z jejích protihráčů představuje československý poručík, jenž se s úpornou snahou pokouší o zajištění pořádku.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski