Sledovat film Hřbitov pro cizince online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hřbitov pro cizince
  Trailer k filmu Hřbitov pro cizince   Sledovat 1430 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Jaroslav Dudek
Hrají a postavy:
Jiří Bartoška, Josef Dvořák, Libuše Šafránková
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1991
Popis:
Jiří Bartoška a Josef Dvořák v dramatu inspirovaném osudy československých letců, příslušníků slavné britské RAF, po návratu do vlasti.

Tragikomický příběh z tragikomické doby - tak by se dala charakterizovat hra Jiřího Hubače, která měla premiéru v květnu 1991. Drama dvou kamarádů, kteří za války jako čeští letci bojovali v Anglii a po návratu domů museli prožít tak dobře známé martyrium, je příběhem o síle přátelství, odvaze překročit sám sebe v utkání s násilím i o právu na zachování lidské paměti.
Hodnocení:
89 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko