Sledovat film Všichni dobří rodáci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Všichni dobří rodáci
  Trailer k filmu Všichni dobří rodáci   Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Vojtěch Jasný
Hrají a postavy:
Vlastimil Brodský (Ocenás), Radoslav Brzobohatý (František), Vladimír Menšík (Jorka), Waldemar Matuška (Zásinek), Drahomíra Hofmanová (Merry Widow), Pavel Pavlovský (Bertin)
Země:
Československo
Rok výroby:
1968
Popis:
Životní osudy sedmi přátel z jihomoravské vesnice v poválečném období.

Téměř už legendární film režiséra Vojtěcha Jasného začíná v jedné malebné moravské vesnici v květnu 1945. Lidé tady prožívají nejkrásnější dny svého života, večer se všichni scházejí v hospodě U Vola při vínku a muzice, kde hlavní prim vede bezstarostný piják Zášínek. Přichází však únor 1948. Vesnice se rozděluje na dva nesmiřitelné tábory. Poklidné časy rodáků končí...
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko