Sledovat film Francouzská spojka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Francouzská spojka
  Trailer k filmu Francouzská spojka   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
William Friedkin
Hrají a postavy:
Gene Hackman (Detektiv Jimmy Doyle), Fernando Rey (Alain Charnier), Roy Scheider (Detektiv Buddy Russo), Tony Lo Bianco (Sal Boca), Marcel Bozzuffi (Pierre Nicoli), Frédéric de Pasquale (Henri Devereau)
Země:
USA
Rok výroby:
1971
Popis:
G. Hackman na stopě nebezpečné bandy pašeráků narkotik!

Dvojice detektivů bojuje proti obchodu s drogami, Jimmy Doyle, přezdívaný Pepek a jeho parťák Buddy Russo. Při své práci v Brooklynu se dostanou na stopu připravovaného obchodu, při němž jde o velké množství heroinu, ale velký případ nedopadne tak, jak by si přáli.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski