Sledovat film Formule! online

Přehrajte si film Formule! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Formule! na !
  Trailer k filmu Formule!   Sledovat Formule! online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Renny Harlin
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Joe Tanto), Burt Reynolds (Carl Henry), Kip Pardue (Jimmy Bly), Stacy Edwardsová (Lucretia Clanová), Til Schweiger (Beau Brandenburg), Gina Gershonová (Cathy Heguyová)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Na okruhu i v lásce může zvítězit jen jeden!

Mladičký a mimořádně talentovaný závodník Jimmy Bly jen těžko odolává tlaku, který s sebou nese oslnivá kariéra nového favorita velkých cen. Majitel závodního týmu proto povolává zpět do kokpitu zkušeného Joea Tanta, který má být mladému kolegovi oporou, krýt mu na okruhu záda a dovést ho k titulu mistra světa. Jejich hlavním soupeřem je dosavadní šampión Beau Brandenburg. Jimmy Bly mu nebezpečně šlape na paty a navíc začal chodit s jeho bývalou dívkou. S Tantem má Brandenburg nevyřízené účty v podobě dávné nehody... Film se natáčel osm měsíců na devíti velkých cenách v pěti zemích světa. Kromě pohnutých osudů hrdinů a dramatických situací na závodních okruzích nabízí i jedinečné záběry z pohledu pilota, řítícího se cílovou rovinkou rychlostí 380 km/h.
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.