Film
Fantastyčna četvirka

Film Fantastyčna četvirka
  Trailer  k filmu Fantastyčna četvirka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Fantastyčna četvirka

Připravte se na Fantastické ...
Vynálezce, astronaut a vědec Dr. Reed Richards stojí jen krůček od uskutečnění svého celoživotního snu - expedice do středu kosmické bouře. K Reedově kosmické výpravě se připojuje jeho nejlepší kamarád, astronaut Ben Grimm, vedoucí genetického výzkumu a Reedova bývalá přítelkyně Sue Storm a také její horkokrevný mladší bratr, pilot Johnny Storm. S hlavním sponzorem celé výpravy, Victorem Von Doomem, za zády se vydávají na nejdůležitější expedici svého života.
Mise probíhá zdárně až do okamžiku, kdy Reed zjistí, že se mýlil v odhadu rychlosti blížící se bouře. Během několika minut je vesmírná stanice pohlcena mraky kosmické radiace, které způsobí závažné změny v genotypu všech členů posádky. Jejich DNA je nevratně pozměněna ... a stejně tak jejich budoucnost.

Originální název:

Fantastic Four

Režie: Tim Story
Hrají a postavy: Ioan Gruffudd (Reed Richards/Pan Fantastický), Jessica Albaová (Susan Stormová/Neviditelná žena), Chris Evans (Johnny Storm), Michael Chiklis (Ben Grimm), Julian McMahon (Victor Von Doom/Doktor Doom), Hamish Linklater
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 57 %
Vysíláno na: New Channel
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina