Sledovat film Existenz online

Přehrajte si film Existenz online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Science Fiction, Thriller Existenz na !
  Trailer k filmu Existenz   Sledovat Existenz online
Žánr:
Science Fiction, Thriller
Režie:
David Cronenberg
Hrají a postavy:
Jennifer Jason Leigová (Allegra Gellerová), Jennifer Jason Leighová (Allegra Geller), Jude Law (Ted Pikul), Ian Holm (Kiri Vinokur), Willem Dafoe (Gas), Don McKellar (Yevgeny Nourish)
Země:
Kanada, Francie, Velká Británie
Rok výroby:
1999
Popis:
Kde končí realita a začíná fikce? Tuhle hru je lepší rychle skončit, než si někdo začne hrát s vámi...

Jedna z nejlepších programátorek počítačových her Allegra Geller testuje novou hru ve virtuální realitě. Na začátku je napadena fanatickým zabijákem, který používá podivnou organickou zbraň. S pomocí přítele Teda se jí podaří uniknout a ten s ní zůstává jako její ochránce. Přistroj, ve kterém je uložena jediná verze programu eXistenZ je poškozen a tak Allegra přesvědčuje Teda, aby si nechal zavést port přímo do svého vlastního těla a mohli tak pokračovat ve hře. Události směřují k rozhodujícímu souboji, ve kterém se dvojice dostává do podivného nebezpečí a již není schopna rozpoznat, kde je hranice mezi skutečností a virtuální realitou.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski