Sledovat film Krakatit online

Přehrajte si film Krakatit online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online science fiction, thriller Krakatit na CS Film!
  Trailer k filmu Krakatit   Sledovat Krakatit online
Žánr:
science fiction, thriller
Režie:
Otakar Vávra
Hrají a postavy:
Karel Höger (kláštěrní zahradník Prokop), Florence Marlyová (Princess Wilhelmina Hagen), Eduard Linkers (Carson), Jiří Plachý (D'Hemon), Nataša Tanská (Anci Tomes), František Smolík (Dr. Tomes)
Země:
Československo
Rok výroby:
1947
Popis:
Karel Höger ve slavné filmové adaptaci románu Karla Čapka o nebezpečí zneužití geniálního vynálezu.

Inženýr Prokop se s popáleninami a zápalem mozkových blan dostane do nemocnice. Jeho posledním vynálezem se stala výbušnina, kterou nazval Krakatit a která také mohla za jeho zranění. Když byl v horečkách, nevědomky prozradil vzorec pro výrobu třaskaviny svému kamarádovi Tomešovi, který se rozhodl tento vynález zpeněžit. Když se inženýr Prokop uzdraví, je unesen do baltinských muničních továren, kde ho nutí výbušninu vyrábět. Prokop však nehodlá nikomu sloužit a rozhodne se vyhodit továrnu do povětří!
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski