Sledovat film Eldorádo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Eldorádo
  Trailer k filmu Eldorádo   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Bibo Bergeron, Will Finn, Don Paul, David Silverman, Jeffrey Katzenberg
Hrají a postavy:
Kevin Kline (Tulio), Kenneth Branagh (Miguel), Rosie Perezová (Chel), Armand Assante (Tzekel-Kan), Edward James Olmos (Chief), Jim Cummings (Cortes)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Znamenitý animovaný film, který se bude líbit dětem i dospělým.

Po vylodění u břehů Eldoráda, legendárního ztraceného zlatého města, jsou Tulio a Miguel zlákáni místními šamany vidinou neuvěřitelného bohatství. Čeká je tedy nejdůležitější rozhodnutí jejich života - a to zda dají přednost bohatství před opravdovým přátelstvím. Tváří v tvář nepředvídaným nebezpečím vyrážejí zachránit obyvatele Eldoráda!
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski