Sledovat film Dva mezci pro sestru Sáru online

Přehrajte si film Dva mezci pro sestru Sáru online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dva mezci pro sestru Sáru
  Trailer k filmu Dva mezci pro sestru Sáru   Sledovat Dva mezci pro sestru Sáru online
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Válečný, Western
Režie:
Don Siegel
Hrají a postavy:
Shirley MacLaineová (Sara), Clint Eastwood (Hogan), Manuel Fábregas (Colonel Beltran), Alberto Morin (generál LeClaire), Armando Silvestre (první Američan), John Kelly (druhý Američan)
Země:
USA, Mexiko
Rok výroby:
1970
Popis:
Osamělý jezdec zachrání mladou ženu před hrubými násilníky. Ke svému údivu zjistí, že dotyčná je jeptiškou. To je ale teprve první z řady překvapení, která během cesty se sestrou Sárou zažije...

Hogan zachrání ženu před třemi muži, kteří ji chtějí znásilnit, a s překvapením zjistí, že jde o jeptišku. Sestra Sára, kterou pronásledují francouzští okupanti Mexika, jede za stoupenci prezidenta Juareze. I Hogan má spadeno na Francouze, ovšem posádku jedné pevnosti chce zneškodnit jen proto, že za ni dostane polovinu francouzského pokladu. Od jisté doby totiž pracuje výhradně pro peníze. Mexickou pustinou tedy putuje podivná dvojice, desperado a jeptiška...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski