Sledovat film Legenda o vášni online

Přehrajte si film Legenda o vášni online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, western Legenda o vášni na !
  Trailer k filmu Legenda o vášni   Sledovat Legenda o vášni online
Žánr:
drama, romantický, western
Režie:
Edward Zwick
Hrají a postavy:
Brad Pitt (Tristan Ludlow), Anthony Hopkins (Plukovník William Ludlow), Aidan Quinn (Alfred Ludlow), Julia Ormondová (Susannah Fincannon Ludlowová), Henry Thomas (Samuel Ludlow), Karina Lombardová (Isabel Decker Ludlowová)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Rodinná sága o lásce a nenávisti. Příběh o lidech, kteří svou vytrvalostí a tvrdostí čelí osudu.

Plukovník Ludlow opustil armádu Spojených států, protože nesouhlasil s genocidou indiánských kmenů, a se svými třemi syny Alfredem, Samuelem a Tristanem se usadil na farmě v Montaně. Když si v roce 1913 přivedl Samuel na usedlost krásnou snoubenku Susannah, nikdo netušil, jak významným způsobem ovlivní život rodiny. Zatím ale v Evropě vypukla válka a všichni bratři se proti vůli otce dobrovolně přihlásí do armády. Krvavá řež raněn válečného běsnění si brzy vybere krutou daň - Alfred je těžce raněn a Samuel umírá. Tristan pomstí smrt svého bratra a po skončení války odchází na moře. Když se po čase vrací do Montany, netuší, že ho čeká vášnivý milostný vztah s osamělou Susannah, že se jeho bratr Alfred stane kongresmanem a že on sám bude muset kvůli záchraně rodinné farmy pašovat alkohol a bojovat s bezohlednou zákeřnou konkurencí...
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski