Film Dřív než půjdu spát

Sledovat film
Dřív než půjdu spát
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Když ztratíte paměť, jak poznáte, komu věřit?
Christine se každé ráno probouzí v neznámém pokoji v posteli s cizím mužem. Nejde ovšem o pravidelné úlety na jednu noc. Ten muž je totiž už řadu let jejím manželem. To si ovšem Christine nepamatuje a kde je, kdo je a kolik je jí let zjišťuje každé ráno znovu díky papírkům nalepeným všude po bytě. Christine při nehodě před několika lety utrpěla poškození mozku, díky kterému se jí během noci pokaždé vymaže paměť. A každé ráno musí znovu a znovu zjišťovat, kým je, co v životě prožila, koho miluje a s kým žije. Její manžel Ben jí dennodenně trpělivě pomáhá za pomoci fotoalb a vyprávění. Druhým Christininým průvodcem v mlhách její vlastní minulosti je psychiatr Edmund Nash, s jehož pomocí si hrdinka vede videodeník. Ten jí jejím vlastním hlasem jednoho dne varuje:

Žánr: Thriller, Mysteriózní
Režie: Rowan Joffe
Hrají a postavy: Nicole Kidmanová (Christine Lucas), Colin Firth (Ben Lucas), Mark Strong (Dr. Nash), Ben Crompton (Warehouse Caretaker), Anne-Marie Duffová (Claire), Adam Levy (Husband)
Scénář: Rowan Joffe
Země: USA, Velká Británie, Francie, Švédsko
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko