Sledovat film Dřív než půjdu spát online

Přehrajte si film Dřív než půjdu spát online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1528 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dřív než půjdu spát
  Trailer k filmu Dřív než půjdu spát   Sledovat Dřív než půjdu spát online
Žánr:
Mysteriózní, Thriller
Režie:
Rowan Joffe
Hrají a postavy:
Nicole Kidmanová (Christine Lucas), Colin Firth (Ben Lucas), Mark Strong (Dr. Nash), Ben Crompton (Warehouse Caretaker), Anne-Marie Duffová (Claire), Adam Levy (manžel)
Země:
USA, Velká Británie, Francie, Švédsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Když ztratíte paměť, jak poznáte, komu věřit?

Christine se každé ráno probouzí v neznámém pokoji v posteli s cizím mužem. Nejde ovšem o pravidelné úlety na jednu noc. Ten muž je totiž už řadu let jejím manželem. To si ovšem Christine nepamatuje a kde je, kdo je a kolik je jí let zjišťuje každé ráno znovu díky papírkům nalepeným všude po bytě. Christine při nehodě před několika lety utrpěla poškození mozku, díky kterému se jí během noci pokaždé vymaže paměť. A každé ráno musí znovu a znovu zjišťovat, kým je, co v životě prožila, koho miluje a s kým žije. Její manžel Ben jí dennodenně trpělivě pomáhá za pomoci fotoalb a vyprávění. Druhým Christininým průvodcem v mlhách její vlastní minulosti je psychiatr Edmund Nash, s jehož pomocí si hrdinka vede videodeník. Ten jí jejím vlastním hlasem jednoho dne varuje:
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski