Sledovat film Dračí srdce 2 online

Přehrajte si film Dračí srdce 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1085 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dračí srdce 2
  Trailer k filmu Dračí srdce 2   Sledovat Dračí srdce 2 online
Žánr:
Mysteriózní
Režie:
Doug Lefler
Hrají a postavy:
Christopher Masterson (Geoffrey), Harry Van Gorkum (Lord Osric of Crossley), Rona Figueroaová (Lian), Matt Hickey (Novice Monk Mansel), Henry O (Master Kwan), Tom Burke (Roland)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Poslední žijící drak a chudý čeledín toužící stát se rytířem jsou hlavními hrdiny dobrodružného fantasy příběhu.

V druhé části přichází na scénu Geoffrey, sirotek, ale vyrovnaný a pokojný chlapec, který objeví posledního žijícího draka na světě. Geoff si uvědomí, že po boku s drakem, se kterým se skamarádil a který mu mockrát zachránil život, by se mohl splnit jeho tajný sen stát se neochvějným rytířem. Brzy se oba - drak i Geoff - postaví tváří v tvář výzvě, která je změní v hrdiny, kteří necítí bolest. Avšak jak náhle podlehnou vzrušení z jejich nového života a zářivé budoucnosti, nevidí skryté nebezpečí, které je čím dál více těsněji obklopuje...
Hodnocení:
46 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski