Sledovat film
Danny Collins
online

Film Danny Collins
  Trailer k filmu Danny Collins Trailer
Přehrajte si film Danny Collins HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 356 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Zůstaň věrný sám sobě. Slova Johna Lennona, která ve vyhořelém rockerovi vzbudila nebezpečnou vlnu sebereflexe a touhy něco se sebou dělat.
Jednoho dne jeho manažer odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film byl inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal.

Režie: Dan Fogelman
Hrají a postavy: Al Pacino (Danny Collins), Annette Beningová (Mary Sinclair), Jennifer Garnerová (Samantha Leigh Donnelly), Bobby Cannavale (Tom Donnelly), Christopher Plummer (Frank Grubman), Katarina Cas (Žofie)
Scénář: Dan Fogelman
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 5.9.2022 22:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська