Sledovat film
Birdman
online

Film Birdman
  Trailer k filmu Birdman Trailer
Přehrajte si film Birdman online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 428 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Aneb nečekané kouzlo lhostejnosti.
Premiéra se pomalu blíží, když se představitel titulní role v jeho hře během zkoušky za podivných okolností zraní a je třeba ho rychle nahradit. Na základě doporučení hlavní herečky Lesley a na naléhání Rigganova nejlepšího přítele a producenta Jakea, Riggan nakonec neochotně přijme Mikea Shinera, který je naprostou neřízenou střelou. Mike je ale zárukou toho, že se představení vyprodá a sklidí chválu kritiků. Kromě samotných příprav na premiéru se musí Riggan vypořádat i se svou přítelkyní a herečkou ve vedlejší roli, Laurou, se svou dcerou Sam, která právě prodělala odvykací léčbu a nyní pro něj pracuje jako osobní asistentka, a také s bývalou manželkou Sylvií, která se čas od času objeví na scéně s úmyslem stabilizovat situaci.

Originální název:

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

Žánr: Drama, Komedie
Hrají a postavy: Michael Keaton (Riggan), Emma Stoneová (Sam), Kenny Chin (korejský kupec), Jamahl Garrison-Lowe (Daniel), Zach Galifianakis (Jake), Naomi Wattsová (Lesley)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська