Sledovat film Sociální síť online

Přehrajte si film Sociální síť online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama Sociální síť na !
  Trailer k filmu Sociální síť   Sledovat Sociální síť online
Žánr:
životopisný, drama
Režie:
David Fincher
Hrají a postavy:
Jesse Eisenberg (Mark Zuckerberg), Rooney Mara (Erica Albrightová), Bryan Barter (Billy Olsen), Dustin Fitzsimons (prezident Phoenix klubu), Joseph Mazzello (Dustin Moskovitz), Patrick Mapel (Chris Hughes)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Nemůžete mít 500 milionů přátel, aniž byste získali i několik nepřátel.

Každá doba má své vizionáře, kteří za sebou ve stopách své geniality zanechají pozměněný svět - ale málokdy k tomu dojde bez boje o to, co se přesně událo a kdo byl přítomen okamžiku zrození změn. Ve filmu The Social Network divákům režisér David Fincher a scenárista Aaron Sorkin umožňují nahlédnout do okamžiků, kdy vznikal Facebook, nejrevolučnější sociální fenomén nového století, prostřednictvím odlišných pohledů hyperinteligentních mladých mužů, kteří svorně tvrdí, že právě oni byli u toho, když Facebook vznikl. Výsledkem je drama plné tvoření i destrukce, drama, které se zcela záměrně vyhýbá jediné interpretaci, ale místo toho poukazuje na rozpory v subjektivních výkladech událostí, aby tak zrcadlilo stále se měnící sociální vztahy, které jsou pro naši současnost charakteristické.
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski