Sledovat film
Na kolejích čeká vrah
online

Film Na kolejích čeká vrah
  Trailer k filmu Na kolejích čeká vrah Trailer
Přehrajte si film Na kolejích čeká vrah HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Major Kalaš vyšetřuje loupež nové série bankovek, které byly ukradeny z poštovního vozu rychlíku.
Český kriminální film o velké vlakové loupeži a výbuchu na 201. kilometru. V rychlíku odjíždějícím z Prahy je přepravována velká zásilka bankovek. Velitelem ozbrojeného doprovodu je poručík Lenk, který také jako jediný přežije explozi poštovního vagónu, která má zamaskovat loupež bankovek. Případu se ujímá major Kalaš se svým mladým asistentem Karlíčkem. Několik kilometrů před místem katastrofy kriminalisté objeví mrtvolu mladé dívky Anny Halamové, která se stala náhodným svědkem loupeže a proto musela zemřít. Kriminalisté pomalu postupují vpřed a objasňují události na trati. Přestože se prvotní podezření proti raněnému Lenkovi ukazuje mylné, cesta k pravým pachatelům a muži, který stál v pozadí celé loupeže, je ještě dlouhá.

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Josef Mach
Hrají a postavy: Josef Langmiler (MUDr. Urban), Jaroslav Moučka (Loubal), Oldřich Velen (Trojan), František Němec (Sláma), Oleg Reif (Tondl), Jaroslav Mareš (Vojtír)
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 4.6.2023 22:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська