Film Na kolejích čeká vrah

Sledovat film
Na kolejích čeká vrah
online

Přehrajte si film Na kolejích čeká vrah online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1308 filmů a 135 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Major Kalaš vyšetřuje loupež nové série bankovek, které byly ukradeny z poštovního vozu rychlíku.
Český kriminální film o velké vlakové loupeži a výbuchu na 201. kilometru. V rychlíku odjíždějícím z Prahy je přepravována velká zásilka bankovek. Velitelem ozbrojeného doprovodu je poručík Lenk, který také jako jediný přežije explozi poštovního vagónu, která má zamaskovat loupež bankovek. Případu se ujímá major Kalaš se svým mladým asistentem Karlíčkem. Několik kilometrů před místem katastrofy kriminalisté objeví mrtvolu mladé dívky Anny Halamové, která se stala náhodným svědkem loupeže a proto musela zemřít. Kriminalisté pomalu postupují vpřed a objasňují události na trati. Přestože se prvotní podezření proti raněnému Lenkovi ukazuje mylné, cesta k pravým pachatelům a muži, který stál v pozadí celé loupeže, je ještě dlouhá.

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Josef Mach
Hrají a postavy: Josef Langmiler (MUDr. Urban), Jaroslav Moučka (Loubal), Oldřich Velen (Trojan), František Němec (Sláma), Oleg Reif (Tondl), Jaroslav Mareš (Vojtír)
Scénář: Jiří Marek, Josef Mach, Eduard Fiker
Země: Československo
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko