Sledovat film Na kolejích čeká vrah online

Přehrajte si film Na kolejích čeká vrah online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Krimi, Thriller Na kolejích čeká vrah na !
  Trailer k filmu Na kolejích čeká vrah   Sledovat Na kolejích čeká vrah online
Žánr:
Krimi, Thriller
Režie:
Josef Mach
Hrají a postavy:
Josef Langmiler (MUDr. Urban), Jaroslav Moučka (Loubal), Oldřich Velen (Trojan), František Němec (Sláma), Oleg Reif (Tondl), Jaroslav Mareš (Vojtír)
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Major Kalaš vyšetřuje loupež nové série bankovek, které byly ukradeny z poštovního vozu rychlíku.

Český kriminální film o velké vlakové loupeži a výbuchu na 201. kilometru. V rychlíku odjíždějícím z Prahy je přepravována velká zásilka bankovek. Velitelem ozbrojeného doprovodu je poručík Lenk, který také jako jediný přežije explozi poštovního vagónu, která má zamaskovat loupež bankovek. Případu se ujímá major Kalaš se svým mladým asistentem Karlíčkem. Několik kilometrů před místem katastrofy kriminalisté objeví mrtvolu mladé dívky Anny Halamové, která se stala náhodným svědkem loupeže a proto musela zemřít. Kriminalisté pomalu postupují vpřed a objasňují události na trati. Přestože se prvotní podezření proti raněnému Lenkovi ukazuje mylné, cesta k pravým pachatelům a muži, který stál v pozadí celé loupeže, je ještě dlouhá.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski