Sledovat film Czerwony swit online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Czerwony swit
  Trailer k filmu Czerwony swit   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie:
John Milius
Hrají a postavy:
Patrick Swayze (Jed), C. Thomas Howell (Robert), Lea Thompsonová (Erica), Charlie Sheen (Matt), Darren Dalton (Daryl), Jennifer Greyová (Toni)
Země:
USA
Rok výroby:
1984
Popis:
Propukla 3. světová válka a ze skupinky středoškolských studentů se stanou partyzáni bojující proti sovětské invazi do USA.

Toto drama s výrazným antikomunistickým poselstvím se odehrává v neurčitém bodě v budoucnosti a začíná zdánlivě jako válečný film. Ruská a kubánská vojska totiž obsadila USA a právě nemilosrdně likvidují obyvatele jednoho malého města. Skupinka teenagerů jim však uteče a začne plánovat protiútok. Jed, Robert a jejich šest přátel jen v úžasu sledují, jak výsadkáři přistávají v jejich městě a začínají kolem sebe bez milosti střílet. Mládež se tedy zmocní pickupu, v obchodě naberou zásoby a jako partyzáni se skryjí v horách. Mezitím jsou muži z města po minimálním odporu shromážděni a drženi v autokině, které se změnilo v koncentrační tábor. Sadistická sovětská armáda je pak jako ponížení nutí sledovat klasiku uznávaného ruského režiséra Sergeje Eisensteina z roku 1938 Alexander Něvský. Po minimálním odporu dospělých ve městě převezme velení Kubánec Bella, ale vůbec není jisté, zda se s armádou teenagerů dokáže vypořádat. Sověti a Kubánci dosud porazili americkou pozemní armádu, námořnictvo, mariňáky i letectvo, ale toto je pro ně nový nepřítel. Po úspěšném útoku se dospívající partyzáni připravují na další akce, ale náhle je jeden z nich podle zradí. Jejich sebedůvěru nahlodávají také morální pochybnosti o tom, co vlastně dělají.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski