Sledovat film 21 Jump Street online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film 21 Jump Street
  Trailer k filmu 21 Jump Street   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi
Režie:
Phil Lord, Chris Miller
Hrají a postavy:
Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Brie Larsonová (Molly Traceyová), Dave Franco (Eric Molson), Rob Riggle (pan Walters), DeRay Davis (Domingo)
Scénář:
Patrick Hasburgh, Stephen J. Cannell, Michael Bacall, Jonah Hill
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Za vyučenou dnes dostane jej jejich utajení.

V akční komedii s názvem 21 Jump Street si Schmidt a Jenko pevně stojí za svým rozhodnutím nechat své mladistvé problémy za sebou. Připojí se k policii a její tajné jednotce Jump Street, použijí svůj mladistvý vzhled, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když Schmidt a Jenko vymění své zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby odhalili násilný a nebezpečný drogový začarovaný kruh. Ale zjišťují, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili - a ani jeden nečeká, že budou muset čelit hrůze a úzkosti, že jsou opět teenagery a všem těm problémů, o kterých si myslí, že je nechali za sebou.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko