Sledovat film
21 Jump Street
online

Film 21 Jump Street
  Trailer  k filmu 21 Jump Street
Přehrajte si film 21 Jump Street HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 323 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Za vyučenou dnes dostane jej jejich utajení.
V akční komedii s názvem 21 Jump Street si Schmidt a Jenko pevně stojí za svým rozhodnutím nechat své mladistvé problémy za sebou. Připojí se k policii a její tajné jednotce Jump Street, použijí svůj mladistvý vzhled, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když Schmidt a Jenko vymění své zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby odhalili násilný a nebezpečný drogový začarovaný kruh. Ale zjišťují, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili - a ani jeden nečeká, že budou muset čelit hrůze a úzkosti, že jsou opět teenagery a všem těm problémů, o kterých si myslí, že je nechali za sebou.

Žánr: Komedie, Akční, Krimi
Hrají a postavy: Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Brie Larsonová (Molly Traceyová), Dave Franco (Eric Molson), Rob Riggle (pan Walters), DeRay Davis (Domingo)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 HBO 7.11.2023 19:30
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina