Film 21 Jump Street

Sledovat film
21 Jump Street
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Za vyučenou dnes dostane jej jejich utajení.
V akční komedii s názvem 21 Jump Street si Schmidt a Jenko pevně stojí za svým rozhodnutím nechat své mladistvé problémy za sebou. Připojí se k policii a její tajné jednotce Jump Street, použijí svůj mladistvý vzhled, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když Schmidt a Jenko vymění své zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby odhalili násilný a nebezpečný drogový začarovaný kruh. Ale zjišťují, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili - a ani jeden nečeká, že budou muset čelit hrůze a úzkosti, že jsou opět teenagery a všem těm problémů, o kterých si myslí, že je nechali za sebou.

Žánr: Akční, Komedie, Krimi
Režie: Phil Lord, Chris Miller
Hrají a postavy: Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Brie Larsonová (Molly Traceyová), Dave Franco (Eric Molson), Rob Riggle (pan Walters), DeRay Davis (Domingo)
Scénář: Patrick Hasburgh, Stephen J. Cannell, Michael Bacall, Jonah Hill
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko