Sledovat film Interview online

Přehrajte si film Interview online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Komedie Interview na !
  Trailer k filmu Interview   Sledovat Interview online
Žánr:
Akční, Komedie
Režie:
Evan Goldberg, Seth Rogen
Hrají a postavy:
James Franco (Dave Skylark), Seth Rogen (Aaron Rapaport), Lizzy Caplanová (Agent Lacey), Randall Park (President Kim), Diana Bang (Sook), Timothy Simons (Malcolm)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
V akční komedii The Interview provozuje Dave Skylark se svým producentem Aaronem Rapoportem oblíbený celebritní bulvární televizní pořad "Skylark Tonight". Když se dozvědí, že mezi fanoušky tohoto pořadu patří také severkorejský diktátor Kim Čong-un, domluví si s ním interview ve snaze dokázat všem, že jsou skutečnými novináři. Zatímco se Dave a Aaron chystají na cestu do Pchjongjangu, dojde k zásadní změně jejich plánů - ačkoliv jsou k takové misi dost možná těmi nejméně kvalifikovanými lidmi na světě, osloví je CIA s úkolem Kim Čong-una zlikvidovat.
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski