Sledovat film Prime online

Přehrajte si film Prime online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1128 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Prime
  Trailer k filmu Prime   Sledovat Prime online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Ben Younger
Hrají a postavy:
Uma Thurmanová (Rafi Gardetová), Meryl Streepová (Lisa Metzgerová), Bryan Greenberg (David Bloomberg), Jon Abrahams (Morris), Adriana Biasiová, David Younger (Bratr)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Rozvedená fotografka, mladý milenec a terapeutka, která musí řešit nečekaný problém v americké romantické komedii...

Fotografka Rafi je velmi atraktivní 37 letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou. Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem. Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii ...
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski