Film
Pánská jízda

Film Pánská jízda
  Trailer k filmu Pánská jízda Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

... správný chlapi si poraděj sami ...
Pánská jízda je hravé a vtipné vyprávění určené všem, kteří se rádi baví, i když je jim třeba trochu do breku. Divák se zasměje, ale trochu ho i zamrazí, neboť filmový příběh mu brnkne na city v tom nejlepším slova smyslu. Spoustu nápadů a situačního humoru do něho vnesli právě herci, zejména během intenzivních a pečlivých hereckých zkoušek. I když jde o situační humor, uvidí diváci komedii v úplně jiném stylu než bylo zatím v Česku zvykem. Nejblíže má ke stylu vyprávění, který se točí v anglosaských zemích.

Žánr: Komedie
Režie: Martin Kotík
Hrají a postavy: Martin Dejdar (Viktor), Vladimír Škultéty (Petr), Ondřej Vetchý (Artur), Josef Abrhám (Lupínek), Světlana Nálepková (Mirka), Petra Špalková (Věra)
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 54 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська