Film Pánská jízda

Sledovat film
Pánská jízda
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Televizní komedie o tom, co způsobila dočasná nepřítomnost matky v rodině.
Pánská jízda je v podstatě konverzační hrou, v níž zásadní jsou rozhovory, mlčení i pouhé dorozumívání mezi otcem a jeho třináctiletým synem. Žijí spolu už třináct let, ale teprve teď se poprvé ocitli uprostřed všedních dní sami dva. Jejich rodinný katalyzátor - matka - odjela na několik dnů na služební cestu. A ti dva si najednou chtě nechtě jeden druhého nějak více uvědomují. S klady i nedostatky na obou stránkách. Každý žije jako dřív svůj soukromý život, ale i ten ve spektru vidění toho druhé nahlíží jinak.

Žánr: Komedie
Režie: Karel Smyczek
Hrají a postavy: Rudolf III. Hrušínský, Iva Hüttnerová, Rudolf IV. Hrušínský, Viktor Král, Monika Kvasničková, Jana Paulová
Scénář: Alexandra Berková
Země: Česká republika
Rok výroby: 1982
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko