Sledovat film Celestinské proroctví online

Přehrajte si film Celestinské proroctví online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Celestinské proroctví
  Trailer k filmu Celestinské proroctví   Sledovat Celestinské proroctví online
Žánr:
Dobrodružný
Režie:
Armand Mastroianni
Hrají a postavy:
Matthew Settle (John), Thomas Kretschmann (Wil), Sarah Wayne Calliesová (Marjorie), Annabeth Gishová (Julia), Hector Elizondo (kardinál Sebastian), Joaquim de Almeida (otec Sanchez)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
John Woodson se dostal na životní křižovatku. Poté, co přišel o práci učitele historie na místní střední škole, má před sebou velmi nejistou budoucnost. Nový smysl života nachází až po rozhovoru s dávnou přítelkyní - novinářkou, jež se právě vrátila z Peru. Právě ona ho přivádí na myšlenku vydat se do Peru a pátrat zde po rukopisu neznámého původu, jehož součástí je podrobný popis směřování moderní civilizace v 21. století. Film Celestinské proroctví vznikl na motivy románu Jamese Readfi Elda, který vydal svou knihu nejdříve vlastním nákladem a postupně se z ní stal světový bestseller.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski