Sledovat film Blade 2 online

Přehrajte si film Blade 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, horor, sci-fi, thriller Blade 2 na !
  Trailer k filmu Blade 2   Sledovat Blade 2 online
Žánr:
akční, horor, sci-fi, thriller
Režie:
Guillermo del Toro
Hrají a postavy:
Wesley Snipes (Blade), Kris Kristofferson (Abraham Whistler), Ron Perlman (Reinhardt), Leonor Varelaová (Nyssa Damaskinosová), Norman Reedus (Scud), Thomas Kretschmann (Eli Damaskinos)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Svět je ohrožen novým ještě smrtonosnějším druhem superupírů a tak musí legendární Blade a jeho rádce Whistler opět spojit své síly a zastavit zloduchy za každou cenu...

Když Blade v předchozím díle opustil svého nejlepšího přítele Whistlera měl za to, že je mrtvý. Došlo však ještě k něčemu daleko horšímu. Whistler byl infikován upířím virem. O tom však Blade nemá ani tušení. Našel si nového společníka, který si říká Scud a je expertem na antiupíří zbraně všech typů. Společně křižují nocí a zdá se, že je likvidace upírů baví více, než kdykoli předtím. Jako blesk z čistého nebe je tak zasáhne zpráva, že Whistler je zadržován kdesi v Praze a není na tom zrovna nejlépe. Blade neváhá ani sekundu, protože přijít na pomoc příteli je pro něj samozřejmostí, i když to znamená proniknout hluboko do týlu nepřátelských linií. Boj s nemilosrdným protivníkem začíná a Praha se brzy zalije krví. Blade je zpátky...
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski