Sledovat film
Bejvalek se nezbavíš
online

Film Bejvalek se nezbavíš
  Trailer k filmu Bejvalek se nezbavíš Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Před minulostí někdy neutečeš.
Fotograf celebrit Connor Mead miluje svobodu, legraci a ženy, a to právě v tomhle pořadí. Connor je z přesvědčení starým mládencem odmítajícím jakákoli pevná pouta, který je schopný se rozejít s více ženami najednou během konferenčním hovoru a současně plánovat svoje příští rande. Naopak Connorův bratr Paul je romantičtější typ, který se má zrovna ženit. Jenže Connorova parodie na romanci těsně před slavnou událostí se ukáže být vražednou jak pro Paula, tak i pro všechny svatebčany, včetně Connorovy kamarádky z dětství Jenny, která jako jediná žena vždy dokázala odolávat jeho kouzlu. Naštěstí těsně předtím, než se samotnému Connorovi téměř podaří překazit svatbu, zasáhne duch jeho zemřelého strýčka Wayna, chronického pařiče a sukničkáře, jehož stylem života se Connor hodně inspiroval. Strýček Wayne má pro svého následovníka důležitou zprávu, kterou mu předá skrze duchy dívek, kterým Connor už dal, právě dává nebo v budoucnu dá kopačky a které Connora provedou po životní cestě plné ztroskotavších vztahů. Na téhle cestě pak všichni společně zjistí, proč se z Connora stal bezcitný lamač dívčích srdcí a zda ještě může dostat druhou šanci najít - a tentokrát si i udržet - svoji skutečnou životní lásku.

Režie: Mark Waters
Hrají a postavy: Matthew McConaughey (Connor Mead), Jennifer Garnerová (Jenny Perottiová), Michael Douglas (strýc Wayne), Breckin Meyer (Paul), Lacey Chabertová (Sandra), Robert Forster (seržant Volkom)
Scénář: Jon Lucas, Scott Moore
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 8.12.2022 12:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська