Film
Protivný sprostý holky

Film Protivný sprostý holky
  Trailer  k filmu Protivný sprostý holky
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Protivný sprostý holky

Co dokážou holky, když se perou o kluka ...
Cady Heron měla hodně neobvyklé dětství. Její rodiče jsou zoology, takže s nimi žila 15 let v africké džungli. Naučila se tam všechny techniky přežití a osvojila si tamní styl života. Po domácím vyučování mezi slony a gorilami se ale musí vypravit studovat na střední školu do amerického velkoměsta. A to se neobejde bez zvláštních, trpných a veselých situací. Cady narazí na tři hodně populární ale velice nafoukané spolužačky. Protivný sprostý holky jsou samý naschvál, takže Cady nezbývá než vymyslet ďábelský plán pomsty.

Originální název:

Mean Girls

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Mark Waters
Hrají a postavy: Lindsay Lohanová (Cady Heronová), Rachel McAdamsová (Regina Georgeová), Tina Feyová (Slečna Norburyová), Tim Meadows (Pan Duvall), Amy Poehlerová (Paní Georgeová), Ana Gasteyerová (Betsy Heronová)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina