Sledovat film Bauernprinzessin online

Přehrajte si film Bauernprinzessin online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Bauernprinzessin
  Sledovat Bauernprinzessin online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Susanne Zanke
Hrají a postavy:
Sissy Wolfová (služka Anna), Roman Knizka (Bogdan), Krista Poschová (Ilse), Erni Mangoldová (Burgi), Werner Asam (Reinhard), Toni Böhm (Hans)
Země:
Rakousko
Rok výroby:
2004
Popis:
Farmář Pichler tragicky zahyne a jeho žena Ilse, babička Burgi a nejmladší dcera Anna se tak ocitají na rodinné farmě v horách samy. Rodinnou farmu zdědí navzdory všem očekáváním a tradicím právě Anna. Ukáže se to být ze strany jejího zesnulého otce moudrým rozhodnutím - neboť narozdíl od své matky a strýce hodlá Anna na horách zůstát a starat se o farmu dál. V jejím snažení jí podporuje jen babička, která se rozhodla, že z farmy už do konce života neodejde. Anna zaměstná na farmě jako pomocnou sílu bosenského imigranta, muslima. Společně se jim podaří farmu zachránit a udržet v činnosti - jsou tu však stále ještě další lidé, kteří si dělají nárok na dědictví.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski