Film Klidný chaos

Sledovat film
Klidný chaos
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pietro je úspěšný obchodník, manžel a otec. Jednoho dne pomůže na pláži bratrovi zachránit dvě topící se ženy. Když se vrátí domů, zjistí, že jeho žena je mrtvá. Nyní se Pietro musí sám postarat o jejich dceru Claudii. Krátce poté ji odváží do školy a rozhodne se na ni čekat před školou celý den. Brzy se z toho stane zvyk - stravuje se v nedaleké kavárně a seznamuje se s lidmi v okolí... Jak dlouho to však takto může jít dál?

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Antonio Luigi Grimaldi
Hrají a postavy: Nanni Moretti (Pietro Paladini), Valeria Golinová (Lillina přítelkyně Marta), Alessandro Gassman (Carlo Paladini), Isabella Ferrariová (Eleonora Simoncini), Silvio Orlando (Samuele), Blu Di Martino (Claudia Paladini)
Scénář: Sandro Veronesi, Nanni Moretti, Laura Paolucci, Francesco Piccolo
Země: Itálie, Velká Británie
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko