Sledovat film Agent XXL 2 online

Přehrajte si film Agent XXL 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, thriller Agent XXL 2 na TVP2!
  Trailer k filmu Agent XXL 2   Sledovat Agent XXL 2 online
Žánr:
akční, komedie, thriller
Režie:
John Whitesell
Hrají a postavy:
Martin Lawrence (Malcolm/Big Momma), Nia Longová (Sherri), Emily Procterová (Leah Fullerová), Zachary Levi (Agent Kevin Kennelly), Mark Moses (Tom Fuller), Kat Denningsová (Molly)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Salvy smíchu opět otřásají celým domem!

V závěsu za megahitem Agent v sukni přichází jeho super pokračování, které je ještě šílenější, legračnější a zábavnější než originál! Agent FBI Malcolm Turner (Martin Lawrence) se v zájmu národní bezpečnosti vrací v přestrojení za Big Momma - pedantskou a trochu výstřední jižanskou babičku se zálibou v basketbalu! Teď tahle babička musí nahradit chůvu tří nezkrotných dětí v rodině z vyšší společnosti. Potřebuje totiž proniknout do blízkosti jejich tatínka - počítačového hackera. A to se neobejde bez šílených kousků a gagů, při kterých vám polezou oči z důlků. Agent v sukni 2 - to je spousta legrace pro celou rodinu!
Hodnocení:
47 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.