Sledovat film Aféra Thomasa Crowna online

Přehrajte si film Aféra Thomasa Crowna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, romantický, thriller Aféra Thomasa Crowna na !
  Trailer k filmu Aféra Thomasa Crowna   Sledovat Aféra Thomasa Crowna online
Žánr:
akční, krimi, romantický, thriller
Režie:
John McTiernan
Hrají a postavy:
Pierce Brosnan (Thomas Crown), Rene Russová (Catherine Olds Banningová), Denis Leary (Detektiv First Grade Michael McCann), Ben Gazzara (Andrew Wallace), Frankie Faison (Detektiv Paretti), Fritz Weaver (John Reynolds)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Thomas Crown je znuděný milionář, kterého jen tak něco nezabaví. Přestane se však nudit, když potká Catherine Banningovou.

Thomas Crown je milionář, který na to, aby ve svém životě zahnal nudu, krade a před ničím se nezastaví. Vzrušení do zkornatěných tepen nelítostného finančního magnáta nedokáží vlít ani milionářské zábavy jako golf, či plachtění po oceánu. Jeho slabostí je však umění, především impresionističtí malíři a ženy. Ještě více než umění však miluje hry - a proto, když se na scéně objeví půvabná a chladnokrevně cílevědomá vyšetřovatelka pojišťovny Catherine Banningová, která podezřívá Crowna z krádeže Monetova obrazu z Newyorského muzea, Crown zvětří šanci a tato krasavice se konečně stává solidním soupeřem jeho intelektu. A tak oba hrdinové začnou hrát hru a prohrává ten, který poruší její pravidla...
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski