Sledovat film 300: Vzestup říše online

Přehrajte si film 300: Vzestup říše online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 300: Vzestup říše
  Trailer k filmu 300: Vzestup říše   Sledovat 300: Vzestup říše online
Žánr:
Akční, Drama, Fantasy, Válečný
Režie:
Noam Murro
Hrají a postavy:
Sullivan Stapleton (Themistocles), Eva Greenová (Artemisia), Lena Headeyová (královna Gorgo), Hans Matheson (Aesyklos), Callan Mulvey (Scyllias), David Wenham (Dilios)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Pokračování epické ságy podle nového komiksového románu Franka Millera Xerxes, vyprávěného úchvatným vizuálním stylem úspěšné série "300", se přesouvá na nové bojiště - na moře. V další kapitole epické ságy čelí Themistokles božskému perskému vládci Xerxeovi, který proti němu vyslal své loďstvo vedené pomstychtivou Artemesií. Themistokles si je vědom, že jedinou nadějí na porážku obrovské perské armády je sjednocení Řecka, a nakonec vede bitvu, která změní průběh celé války.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski