Film 300: Vzestup říše

Sledovat film
300: Vzestup říše
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pokračování epické ságy podle nového komiksového románu Franka Millera Xerxes, vyprávěného úchvatným vizuálním stylem úspěšné série "300", se přesouvá na nové bojiště - na moře. V další kapitole epické ságy čelí Themistokles božskému perskému vládci Xerxeovi, který proti němu vyslal své loďstvo vedené pomstychtivou Artemesií. Themistokles si je vědom, že jedinou nadějí na porážku obrovské perské armády je sjednocení Řecka, a nakonec vede bitvu, která změní průběh celé války.

Žánr: Akční, Drama, Fantasy, Válečný
Režie: Noam Murro
Hrají a postavy: Sullivan Stapleton (Themistocles), Eva Greenová (Artemisia), Lena Headeyová (královna Gorgo), Hans Matheson (Aesyklos), Callan Mulvey (Scyllias), David Wenham (Dilios)
Scénář: Kurt Johnstad, Zack Snyder, Frank Miller
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko