Sledovat film Povinnost a čest online

Přehrajte si film Povinnost a čest HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, thriller Povinnost a čest na Prima Cool!
  Trailer k filmu Povinnost a čest   Sledovat Povinnost a čest online
Žánr:
akční, dobrodružný, thriller
Režie:
Mike McCoy, Scott Waugh
Hrají a postavy:
Rorke (nadporučík Rorke), Dave Klenzie (Chief Dave), Sonny Boy Williamson (SO1 synny), Timothy Gibbs (J.C. Palmer), Weimy (SO1 Weimy), Ray Martino (SO1 Ray)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Život mariňáka je tvrdý, nikdy neví, kam ho pošlou. Možná se nikdy nevrátí. Jeho žena dostane úřední dopis s větou padl v boji .. je konec. Je minulost.

Reálná výzbroj a taktika US Navy SEALs ve filmu inspirovaném skutečnými událostmi. Když CIA odhalí teroristické spiknutí proti USA, jsou nasazeni do akce ti nejlepší z nejlepších - Navy SEALs, speciální jednotka zvláštních sil Námořnictva Spojených států amerických. Ale pokaždé, když zneškodní jednu hrozbu, objeví se další. Zasahuji po celém světě, od Čečenska a Filipín až po Ukrajinu nebo Somálsko. Členové SEALs sledují teroristy až na mexicko-americké hranice, kde má dojít k finálnímu střetu.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski